Otváracia doba: Pondelok-Piatok 8:30 do 17:00

Repasované a nové turbá, kompletný servis.

Doprava

Pred dokončením objednávky mate možnosť vybrať druh dopravy a to:

- Kuriérom  

- Osobne

 

Doprava kuriérom  -  Kuriér Vám tovar doručí osobne na určenú adresu. O uskutočnenom odoslaní tovaru Vás budeme informovať e-mailom alebo SMS. Kuriér vozí tovar spravidla v čase medzi 8 - 18 hod.  Odberateľ je  povinný  skontrolovať neporušenosť a kompletnosť zásielky ešte v deň prebratia tovaru. V prípade zistenia, že zásielka je poškodená, je potrebné nahlásiť poškodenie zásielky najneskôr do 24 hodín od prebratia balíka na tel. číslo: 0910 988382. Akékoľvek neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nebudú akceptované!

Osobný odber - Objednaný tovar je možné prevziať aj osobne v našej kamennej predajni. Možnosť pre osobný odber treba uviesť v objednávke, aby sme Vám tovar vopred pripravili. Pri osobnom odbere neplatíte cenu prepravy. 

Cena dopravy:

Kuriér  cena prepravy je stanovená na 8€ bez závislosti na hmotnosti zásielky.

 

Ak si kupujúci bez predchádzajúceho písomného odstúpenia od zmluvy neprevezme tovar na mieste určenom kupujúcim a/alebo v časovom rozsahu, ktorý si kuriér s kupujúcim vopred dohodol, vzniká predávajúcemu nárok na uplatnenie náhrady za vzniknutú škodu vo výške skutočných nákladov na pokus o neúspešné doručenie objednávky.

 

Sledujte nás aj na