Otváracia doba: Pondelok-Piatok 8:30 do 17:00

Repasované a nové turbá, kompletný servis.

Turbo servis, repas

Ako jedna z mála firiem na Slovenskom trhu ponúkame komplexný servis vášho turbodúchadla. Demontáž v našom autoservise, rozobratie,diagnostikovanie príčiny poškodenia Vášho turbodúchadla, vyskladanie nového stredu, profesionálne vyváženie na stroji CIMAT, poskladanie turbodúchadla, nastavenie na stroji TURBOCLINC, a opetovné namontovanie do Vášho vozidla.Po dohodnutom termíme stačí pristaviť vaše auto a o ostatné sa postaráme my. Pri oprave turba automaticky meníme sadu tesnení turba ( ak je nimi vaše vozidlo vybavené) olej ,olejový a vzduchový filter . Tieto veci nutne vyplývajú zo záručných podmienok našich dodavateľov náhradných dielov do turbodúchadiel. Opravujeme všetky typy turbodúchadiel osobných a úžitkových automobilov.

Ak prinesiete vymontované turbodúchadlo z vášho vozidla, tak vám ho zrepasujeme vo väčšine prípadov do 24 hodín. V ponuke máme aj kompletné nové stredy turbodúchadiel. Tieto vieme poslať aj poštou na dobierku. Niektoré typy opráv turbodúchadiel riešime výmenným spôsobom /repasované turbo výmenou za poškodené/

Ceny: CHRA -stred turbo dúchadla od 180,-
Kompletný repas turbodúchadla od 180,- do 250,-

Presnú cenu určíme po rozobratí.

Turbodúchadlá vyvažujeme na špičkovom zariadení CIMAT. Presné vyváženie turbodúchadla  je zárukou dlhoročnej spoľahlivosti. 
Kvalita našej práce je na špičkovej úrovni a preto za ňu ručíme 12 mesačnou zárukou. Zároveň je potrebné uviesť, že na opravy, či repasáciu používame výhradne originálne diely od renomovaných výrobcov, ktorých sme distribútori.
Najlepšie vieme, že turbodúchadlo predstavuje výnimočnú súčiastku vášho motora. Z hľadiska koncepcie ide o jednoduchý princíp, ktorý však pre jeho 100% funkčnosť vyžaduje, aby každá jedna jeho súčasť bola v úplnom poriadku a fungovala na doslovne plné obrátky.

Vysoké otáčky a vysoké teploty sú pre turbodúchadlo prirodzeným prostredím. Stačí však málo a turbodúchadlo prestane plniť svoju funkciu.
Ponúkame Vám prehliadku turbodúchadla a jeho následnú opravu, repasáciu a v prípade vážneho poškodenia aj úplnú výmenu. Všetko v špičkovej kvalite na kvalitných prístrojoch a so spoľahlivým nastavením.
Turbodúchadlá, ktoré opravíme, repasujeme sú komplexne testované a to vrátane tlakovej prevádzkovej skúšky. Neoddeliteľnou súčasťou opravy či repasácie je tiež dokonalé vyváženie turbodúchadla, čím sa zabezpečí odstránenie vibrácií, zvýši sa jeho životnosť a maximalizuje sa jeho spoľahlivosť.

Prečo si vybrať práve nás? Jednoduchá odpoveď. Turbodúchadlá vyvažujeme s oveľa väčšou presnosťou ako stanovuje výrobca. Vo väčšine prípadou výrobca stanovuje vyváženie 1 až 1,5g. My vyvažujeme s presnosťou pod 0,6G a tým dosahujeme oveľa väčšiu presnosť vo vyvážení čo v konečnom dôsledku znamená dlhšiu životnosť repasovaného turbodúchadla.


Sledujte nás aj na